Bahtiri prezanton projektet e realizuara në fshatin Kçiq

Mitrovica

Bahtiri prezanton projektet e realizuara në fshatin Kçiq

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 20:33
Agim Bahtiri

Kryetari i komunës së Mitrovicës, njëherësh kandidat i Vetëvendosjes për kryetar komune ne zgjedhjet e 17 tetorit, Agim Bahtiri, ka publikuar një video ku shihen investimet e bëra gjatë qeverisjes së tij në fshatin Kçiq i madh, që është fshati më i madh në Mitrovicë.

“Kur vitet po kalojnë, shumë projekte ua lëshojnë vëmendjen projekteve tjera dhe ne ndonjëherë harrojmë sa punë kemi bërë” shkruan Bahtiri në Facebook.

Postimi i Agim Bahtirit:

Kur vitet po kalojnë, shumë projekte ua lëshojnë vëmendjen projekteve tjera dhe ne ndonjëherë harrojmë sa punë kemi bërë.

Mirëpo, janë fjalët e banorëve që na tregojnë se çka kemi bërë, sikur tregon kjo video nga Kçiqi i Madh.

Shumë e shumë të tjera po vijnë…
AB +4

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat