Bedri Hamza kalon nëpër tepih të kuq: Merr detyrën e kryetarit të Mitrovicës

Mitrovica

Bedri Hamza kalon nëpër tepih të kuq: Merr detyrën e kryetarit të Mitrovicës

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 10:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Bedri Hamza do të marrë sot detyrën e të parit të Mitrovicës.

E për ta pritur në ditën e parë, kanë dalë shumë zyrtarë, shkruan “Jepi zë”.

Bedri Hamza është pritur me tepih të kuq para objektit të Komunës, ku pritet të mbahet seanca e parë.

Ndërkohë, kryetari i deritashëm, Agim Bahtiri, po e pret në zyrë për t’ia dorëzuar detyrën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat