Zjarr i madh në Zhabar të Mitrovicës, policia jep detaje

Mitrovica

Zjarr i madh në Zhabar të Mitrovicës, policia jep detaje

Më: 19 shkurt 2022 Në ora: 19:28
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një zjarr është parë në fshatin Zhabar të Mitrovicës.

Nga Policia e Mitrovicës kanë thënë se zjarri ka ndodhur gjatë ditës.

Por është shuar pas intervenimit të zjarrfikësve.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Nga ky zjarr, raportohet se nuk ka të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat