Vdes një minator i Trepçës

Mitrovica

Vdes një minator i Trepçës

Më: 11 qershor 2023 Në ora: 21:15
Foto ilustrim

Sindikata e Pavarur e Minatorëve të Trepçës ka njoftuar se ka vdekur minatori, Bedri Ibishi.

Ata përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare të Facebook, u kanë shprehur ngushëllimë familjes dhe bashkëpunëtorëve të tij.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin e ndarjes nga jeta të kolegut tonë minatorit Bedri Ibishi.

Ngushëllime familjes Ibishi bashkëpunëtorëve dhe gjithë kolegëve per ndarjen nga jeta e Bedri Ibishit”, thuhet tutje në njoftimin e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat