FSK-ja dhe KFOR-i rihapin urën në Mitrovicë - Bota Sot
FSK-ja dhe KFOR-i rihapin urën në Mitrovicë

Mitrovica

E mërkurë, 24 tetor 2018

FSK-ja dhe KFOR-i rihapin urën në Mitrovicë

Më: 30 janar 2018 Në ora: 07:19
Mitrovica

Sot mbahet ceremonia e rihapjes së urës kryesore të Ibrit në Mitrovicë, pas rindërtimit dhe renovimit nga FSK-ja dhe KFOR-i.

Në ceremoni marrin pjesë ministri i FSK-së, Rrustem Berisha, komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant Rrahman Rama dhe komandanti i KFOR-it, gjeneral major Salvatore Cuoci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test