Zhduket 49 vjeçarja nga Mitrovica, s’u pa qe 3 ditë - Bota Sot
Zhduket 49 vjeçarja nga Mitrovica, s’u pa qe 3 ditë

Mitrovica

E martë, 20 nëntor 2018

Zhduket 49 vjeçarja nga Mitrovica, s’u pa qe 3 ditë

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 09:20
Zejnije Behrami

Një grua nga qyteti i Mitrovicës është zhdukur që disa ditë.

49 vjeçarja Zejnije Behrami nuk është parë që tri ditë nga të afërmit e saj të cilët kërkojnë ndihmën e kujtdo që ka informacione, për ta gjetur dhe për ta kthyer në shtëpi atë.

Behrami, e lindur më 20 shtator 1969, së fundi ka qenë në spitalin e sëmundjeve mendore në Bair, ndërsa rasti i zhdukjes së saj është lajmëruar edhe në Polici.

Kushdo që mund të ketë informacione lidhur me rastin janë të thirrur të ndihmojnë në këtë numër telefoni: 049 65 33 61 përmes të cilit mund të kontaktohen familjarët e gruas.

 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test