Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël - Bota Sot
Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël

Ndryshe

Nuk pushonte së qari, kështu e qetëson vogëlushi vëllain e vogël

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 01:00
Pamje nga videoja

Një djalë i vogël u nis me iniciativën e mirë për të qetësuar vëllain e tij akoma më të vogël, por nuk i shkoi dhe aq mirë.

Në një video, e cila është bërë virale në rrjetet sociale, duket një fëmijë që gjen zgjidhjen e gabuar për të qetësuar vëllain që ndodhej në një karrocë.

Fëmija nuk pushonte së qari, kështu që vallai i madh u çua nga divani ku po rrinte më babain e tij, mori një top basketbolli dhe ia hodhi në fytyrë.

Aty ndërhyn menjëherë babai i djemve dhe i merr që të dy në prehër.

Bashkë me videon, babai i vëllezërve shkruante: “Djali im i madh u mundua të pushonte së qari djalin tim të vogël. Nuk eci dhe aq mirë.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...