Ndodh edhe kjo, pejani e nxjerr në shitje datën e martesës, çmimi befasues - Bota Sot
Ndodh edhe kjo, pejani e nxjerr në shitje datën e martesës, çmimi befasues

Ndryshe

Ndodh edhe kjo, pejani e nxjerr në shitje datën e martesës, çmimi befasues

Nga: G.B Më: 2 gusht 2019 Në ora: 09:36
Ilustrim

Një burrë ka bërë një shpallje interesante në faqe në Facebook.

Një person nga Peja ka nxjerr në shitje datën e martesës, për 22 korrik të vitit 2020, në një restorant në Pejë, përcjell Bota sot.

Ai ka shkruar se çmimi është 500 euro dhe se personi që është i interesuar ta blejë, duhet t’i paguajë vetëm kaparen.

Kjo shpallje e tij ka bërë bujë në rrjete sociale, duke u shpërndarë në faqe të ndryshme./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat