Pluhuri i dreqit - Bota Sot
Pluhuri i dreqit

Ndryshe

E shtunë, 20 tetor 2018

Pluhuri i dreqit

Më: 30 maj 2018 Në ora: 17:30
Pluhuri i dreqit

A keni dëgjuar për pluhurin e djallit?

Është një shakullinë e vogël ose një vorbull ajri mbi tokën, e cila së fundi është regjistruar nga një motorist në Scottsdale, Arizona.

Pluhuri i djallit zakonisht është i padëmshëm, por në raste të rralla mund të rritet aq sa përbën kërcënim për njerëzit dhe pronën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test