Akademi përkujtimore për Avni Malë Hyenin (Drejtpërdrejt)

Peja

Akademi përkujtimore për Avni Malë Hyenin (Drejtpërdrejt)

Më: 2 janar 2020 Në ora: 15:57
Avni Malë Hyeni

Me rastin e ndarjes nga jeta të Avni Malë Hyeni, ish-ushtar i UÇK-së, TMK-së dhe UÇPMB-së mbahet akademi përkujtimore.

Akademia po mbahet në Teatrin “Jusuf Gërvalla”, në Pejë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat