Makina përplaset me motorin në Shkodër, plagoset rëndë drejtuesi - Bota Sot
Makina përplaset me motorin në Shkodër, plagoset rëndë drejtuesi

Shkodra

Makina përplaset me motorin në Shkodër, plagoset rëndë drejtuesi

Më: 19 prill 2019 Në ora: 09:19
Foto

Një person mbeti i plagosur në një aksident rrugor të regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Melgushe, në aksin Shkodër-Kryebushat.

Ai po udhëtonte me një motor kur është përpasur nga një makinë.

I plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e Shkodrës dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...