Shqipëria voton: Në Shkodër e Pogradec nuk hapen disa QV - Bota Sot
Shqipëria voton: Në Shkodër e Pogradec nuk hapen disa QV

Shkodra

Shqipëria voton: Në Shkodër e Pogradec nuk hapen disa QV

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 09:04
Ilustrim

Në Shqipëri mbahen zgjedhjet vendore të cilat janë bojkotuar nga Opozita.  Qendrat e votimit janë hapur zyrtarisht në orën 07:00. Gazetarët  e RTV Ora informojnë se gjëndja paraqitet e qetë.

Për herë të parë në 31 bashki ka vetëm një kandidat për kryetar bashkie, ai i maxhorancës.  Ndërkombëtarët kanë bërë thirrje për qetësi dhe për të shmangur dhunën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...