Aksident në Shkodër, një i plagosur

Shkodra

Aksident në Shkodër, një i plagosur

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 21:09
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur në fshatin e Dajçit, Shkodër.

Raportohet se një këmbësor është sjellë në spitalin e Shkodrës, i plagosur, me fraktura në disa pjesë të trupit, por jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka nisur hetimet dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat