Emri-Detajet/ Plagosja në Shkodër, policia postoblloqe në daljet e qytetit - Bota Sot
Emri-Detajet/ Plagosja në Shkodër, policia postoblloqe në daljet e qytetit

Shkodra

Emri-Detajet/ Plagosja në Shkodër, policia postoblloqe në daljet e qytetit

Më: 28 prill 2020 Në ora: 18:18
Shkodër

Gëzim Bici rreth 40-vjeç është plagosur pasditen e sotme në Shkodër afër Urës së Bunës. 40 vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore teksa mësohet se ka marrë dy plagë të rënda.

Sipas burimeve ai vijon që të jetë në gjendje të rëndë për jetën.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për ngjarjen dhe ka ngritur postoblloqe në të gjitha daljet e qytetit.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion për autorët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat