Shkodër/ Një vajzë gjendet e pajetë në rrugë

Shkodra

Shkodër/ Një vajzë gjendet e pajetë në rrugë

Më: 31 maj 2022 Në ora: 17:54
Foto ilustrim

Një vajze pa shenja jete është gjendur e vdekur pak minuta me parë në By Pass-in e Shkodrës.

Vajza që dyshohet të jetë pjesë e komunitetit rom të Shkodrës, nga verifikimet paraprake ne trup nuk ka shenja dhune.

 Policia është nisur drejt vendit te ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat