Fitorja historike e Ramës në bashkinë e PD-së, por shkodranët i kërkojnë llogari për 29 probleme - Bota Sot
Fitorja historike e Ramës në bashkinë e PD-së, por shkodranët i kërkojnë llogari për 29 probleme

Shkodra

E hënë, 15 tetor 2018

Fitorja historike e Ramës në bashkinë e PD-së, por shkodranët i kërkojnë llogari për 29 probleme

Më: 6 gusht 2017 Në ora: 19:33
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë sot pasqyrën zgjedhore dhe raportin e degjesave me qytetaret për qarkun e Shkodrës.

"PS, e cila në qarkun e Shkodrës në zgjedhjet e 25 qershorit arriti të merrte rreth 40 mijë vota më shumë ka patur një rezultat ndër më të mirët në historikun e zgjedhjeve", shkruhet ne raportin per kete qark. 

Por shkodranët në dëgjesat publike që ka bërë vetë kryeministri Ramsa me qytetarët kanë evidentuar se shqetësimi i pronave, mbifaturimet apo dhe rastet e korrupsionin vijojnë ende të mbeten shqetësim për ta. 

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test