Kush është i riu nga Shkodra që e vrau xhaxhai për motive banale - Bota Sot
Kush është i riu nga Shkodra që e vrau xhaxhai për motive banale

Shkodra

E shtunë, 20 tetor 2018

Kush është i riu nga Shkodra që e vrau xhaxhai për motive banale

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 16:43
Mirsad Kuçi

Mirsad Kuçi është 30-vjeçari i cili u gjend i vdekur disa minuta më parë pranë teatrit "Migjeni" në Shkodër.

Xhaxhai i tij Bujar Kuçi e ka qëlluar nipin me thikë për motive banale. Sipas informacioneve të prara dyshohet se ky i fundit ka qenë i dehur.

I riu i kishte idhull prindërit e tij dhe postonte foto të tyre vazhdimisht në profilin e tij në Facebook.

Autori i ngjarjes është vënë në pranga nga policia dhe grupi hetimor po vazhdnon punën për zbardhjen e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test