Zhvillimi rreth liqenit të Shkodrës dhe lumit Buna - Bota Sot
Zhvillimi rreth liqenit të Shkodrës dhe lumit Buna

Shkodra

E premte, 19 tetor 2018

Zhvillimi rreth liqenit të Shkodrës dhe lumit Buna

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 07:07
Buna

Liqeni i Shkodrës dhe lumi Buna janë pasuri të veçanta në rajon, të cilat ofrojnë zhvillime të pritshme në aspektin turistik, kulturor dhe ekonomik. Forumi për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ndërkufitar, mbledh ekspertë dhe intelektualë nga rajoni, të cilët besojnë se me angazhimin dhe bashkëpunimin e shteteve fqinjë mund të realizohet një zhvillim, që rrit njëkohësisht mirëqenien e këtyre vendeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test