Vazhdojnë operacionet policeske / Në Shkodër sekuestrohet tokë dhe makina - Bota Sot
Vazhdojnë operacionet policeske / Në Shkodër sekuestrohet tokë dhe makina

Shkodra

Vazhdojnë operacionet policeske / Në Shkodër sekuestrohet tokë dhe makina

Më: 26 shtator 2017 Në ora: 13:36
Policia shqiptare

Në Shkodër janë sekuestruar 2300 metër katror tokë, si pasuri e paluajtshme dhe katër makina.

Sekuestrimi ka ndodhur në vijim të plan – operacionit “Vjeshtë 2017”.

Prona është në emër të shtetasit Xhavit Kasemi. Policia ka sekuestruar edhe një magazinë.

Gjithashtu, forcat policore kanë vënë nën sekuestro edhe dy godina me 1000 metër katror secila.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test