Vrasjet në Shkodër, sekuestrohen 5 makina të blinduara të familjeve Lici e Bajraj - Bota Sot
Vrasjet në Shkodër, sekuestrohen 5 makina të blinduara të familjeve Lici e Bajraj

Shkodra

Vrasjet në Shkodër, sekuestrohen 5 makina të blinduara të familjeve Lici e Bajraj

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 16:32

Policia dhe Njësia Speciale RENEA kanë sekuestruar 5 makina të blindura në Shkodër të cilët u përkasin familjeve Lici dhe Bajraj.

Efektivët e RENEA-s vijojnë kontrollet në lagjet Dobraç dhe Kiras të Shkodrës pas vrasjeve që kanë ndodhur kohët e fundit në këtë qytet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...