Mocioni për debat nga grupi parlamentar e PD për çështjet e drogës, mblidhet të mërkurën Konferenca e Kryetarëve

Shqipëria

Mocioni për debat nga grupi parlamentar e PD për çështjet e drogës, mblidhet të mërkurën Konferenca e Kryetarëve

Më: 12 prill 2024 Në ora: 20:37
Foto ilustrim

Mblidhet të mërkurën Konferenca e Kryetarëve.

Mësohet se mbledhja është parashikuar që të nisë në orë 15:00.

Po ashtu në rend dite është shqyrtimi i kërkesës së Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike për mocion për zhvillim debati parlamentar për problematikën e prodhimit, shitjes dhe trafikimit të lëndëve narkotike në vendin tonë.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat