Ledhatimi! - Bota Sot
Ledhatimi!

Tenis

Ledhatimi!

Nga: K. G. Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 19:19
Tenisti bullgar Grigor Dimitrov dhe këngëtarja dhe modelja amerikane Nikol Sherzinger

Tenisti bullgar Grigor Dimitrov dhe këngëtarja dhe modelja amerikane Nikol Sherzinger, ka kohë që janë në kontakt.

Një fotografi shumë atraktive mes tenistit dhe këngëtares,. Madje shumë interesante apo siç thuhet ledhatim perfekt.

"Tenisi për mua është në radhë të parë”, ka thënë mes të tjera Dimitrov.

Prandaj, një fotografi shumë domethënëse mes tenistit dhe modeles.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...