Pas arritjes së marrëveshjes Osmani-Kurti, reagon Gani Geci

Aktuale

Pas arritjes së marrëveshjes Osmani-Kurti, reagon Gani Geci

Më: 14 janar 2021 Në ora: 14:31
Gani Geci

Pak minuta më parë është zyrtarizuar koalicioni ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit.

Pas arritjes së kësaj marrëveshjeje ka reaguar ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci.

Geci shkruan në Facebook se: “Në këtë trend çfarë është tani Albin Kurti me than e han qeni sakicen krejt ata të LVV thojnë po”.

Reagimi i plotë:

Në këtë trend çfare është Albin Kurti me thanë “ qeni e han sakicen” krejt ata të LVV-së thojnë ‘Po’

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat