Rron Gjinovci jep emrat e VV-së që do t’i votojë, Vjosën të parën

Aktuale

Rron Gjinovci jep emrat e VV-së që do t’i votojë, Vjosën të parën

Më: 17 janar 2021 Në ora: 10:48
Rron Gjinovci

Analisti dhe aktivisti, Rron Gjinovci ka treguar se për kë do të votojë në listën e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai tha so të parën e zgjedh, Vjosa Osmanin, pastaj krahas këtyre tha se do votojë edhe për Vasfije Krasniqi Goodman, Donika Gërvallën e Liburn Aliun.

Krahas këtyre emrave, vota e pestë për Gjinovcin do të jetë e diskutueshme ndonëse ka shumë emra të mirë në listë, që sipas tij do ta çkapin shtetin.

Kjo është lista e tij:

Vjosa Osmani

Vasfije Krasniqi Goodman

Donika Gërvalla

Liburn Aliun

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat