Agim Bahtiri e pret Mefail Bajqinovcin në zyre, bisedojnë për “referendumin e 14 shkurtit”

Aktuale

Agim Bahtiri e pret Mefail Bajqinovcin në zyre, bisedojnë për “referendumin e 14 shkurtit”

Më: 8 shkurt 2021 Në ora: 13:02
Agim Bahtiri e pret Mefail Bajqinovcin në zyre, bisedojnë për “referendumin e 14 shkurtit”

Kandidati për deputet i LVV-së, Mefail Bajqinovci, është pritur sot në zyrën e kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtirit.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Bajqinovci në Facebook.

Ai ka shkruar se kanë biseduar për referendumin e datës 14 shkurt.

Postimi i plotë:

Me kryetarin e komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri bashkêbiseduam për referendumin e datës 14 shkurt.

Krejt dhe Drejt me Albinin

#mefailbajqinovci70

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat