Arben Gashi bën shaka me Faton Pecin, ja çfarë i thotë

Aktuale

Arben Gashi bën shaka me Faton Pecin, ja çfarë i thotë

Më: 22 mars 2021 Në ora: 10:41
Arben Gashi

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi e ka ngacmuar para fillimit të seancës konstituive të Kuvendit ish-bashkëpartiakun e tij, Faton Pecin.

Para nisjes së seancës, Gashi me shaka i ka sugjeruar Pecit që të ulet në anën e ulëseve për deputetët e LDK-së.

Seanca konstituive e Kuvendit ka nisur. Ajo po udhëhiqet nga deputeti më i vjetër, Avni Dehari dhe deputetja më e re, Adelina Grainca.

Në këtë seancë pritet që të zgjidhet edhe kryetari i ri i Kuvendit. Këtë post pritet ta marrë Glauk Konjufca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat