Ky është polici nga Gjilani që u arrestua për marrëdhënie me një të mitur

Aktuale

Ky është polici nga Gjilani që u arrestua për marrëdhënie me një të mitur

Më: 21 prill 2021 Në ora: 16:13
Remzi Shillova

Inspektorati Policor i Kosovës, ka arrestuar sot një zyrtar policor në Gjilan.

Arrestimi ka ndodhur pas dyshimeve se polici kishte marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur të moshës 15 vjeçare.

Nga burime policore mësohet se bëhet fjalë për policion Remzi Shillova.

Hetuesit e IPK’së në bashkëpunim me Prokurorinë Themelore të Gjilanit, dhe me leje të Gjykatës kanë hetuar policin duke aplikuar masat e fshehta.

Deri te arrestimi i policit ka ardhur pasi janë siguruar provat dhe materialet tjera që dëshmojnë se i njëjti kishte kryer marrëdhënie seksuale me të miturën.

Pas arrestimit, mësohet të jetë bastisur edhe shtëpia e policit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat