87 vjeçari nga Drenasi pas votimit, thotë se “Ëndërr e kam pa me votu”

Aktuale

87 vjeçari nga Drenasi pas votimit, thotë se “Ëndërr e kam pa me votu”

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 08:53
Foto nga vendi i ngjarjes

Qendra më e madhe e votimit në Drenas, shkolla “Rasim Kiqina” është hapur me kohë.

Në këtë qendër ka ka votuar edhe 87 vjeçari, Ali Buzhala..

I cili tha se kishte pritur me padurim të votonte.

“Ëndërr e kam pa me votu”, u shpreh 87 vjeçari nga Drenasi.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat