Vajza vizitoi Jakup Krasniqin në Hagë: Duart ende i kishte të ftohta, por…

Aktuale

Vajza vizitoi Jakup Krasniqin në Hagë: Duart ende i kishte të ftohta, por…

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 08:24
Jakup Krasniqi dhe Gresa

E bija e Jakup Krasniqit, Gresa Krasniqi, përmes një postimi në Facebook ka përshkruar disa momente emocinuese rreth takimit të fundit që ka pasur me babain e saj në Hagë.

“Në vizitën tonë të fundit në Hagë, babi sapo kishte përfunduar shëtitjen dhe erdhi në dhomën ku takohemi çdo herë.

Duart ende i kishte të ftohta, por perqafimet i ka të ngrohta gjithmonë. Sa shumë mall e krenari ndjejm per ty çdo ditë”, ka shkruar Gresa në Facebook.

Po ashtu ajo ka publikuar një fotografi kur ajo ishte e vogël në përqafimin e babait.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat