Ramosaj: Ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi e filluam me shokët e Gentës dhe Ledianit

Aktuale

Ramosaj: Ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi e filluam me shokët e Gentës dhe Ledianit

Nga: A.SH Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 18:03
Viktimat e ngjarjes tragjike që ndodhi në Gllogjan

Në nderim të viktimave në Deçan janë ndezur qirinjë.

Ktyetari i Komuës së Deçanit, Bahskim Ramosja ka thënë se, ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi me familjet që pësuan mbrëm tragjikisht, e kemi filluar me shokët e Gentës dhe Ledianit,

Postimi në Facebook:

Ndezjen e qirinjëve në shenjë solidarizimi me familjet që pësuan mbrëm tragjikisht, e kemi filluar me shokët e Gëntës dhe Ledianit,

Blendi Mustafaj

Andina Bajramaj

Adnan Zeqiraj dhe Ermelinda Osmonaj!

Këtij solidariteti ju bashkuan edhe shumë shokë e qytetarë të komunës së Deçanit!

Dhembje kaq të madhe uroj të mos kemi më!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat