“Kur po lëshohet Kadri Veseli prej Hage, a din kush?”, “Ramboja po bën ‘luftë’ kundër Amerikës”

Aktuale

“Kur po lëshohet Kadri Veseli prej Hage, a din kush?”, “Ramboja po bën ‘luftë’ kundër Amerikës”

Nga: N. Sh. Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 14:47
Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj

Familja e veprimtarit të vrarë të LDK-së, Haki Imerit, përmes një postimi në facebook, shkruajnë se lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj po bën ‘luftë’ kundër Amerikës.

Kjo familje thotë se Ramush Haradinaj duhet ta dëshmojë se vërtetë është pro-amerikan.

Në reagimin e familjes Imeri, tutje me ironi pyesin se ‘kur po lëshohet Kadri Veseli nga Haga?”

Postimi i plotë:

Nuk kemi arsye që t'u besojmë opozitarëve se ndreqen bile edhe 10 vite.

Ramush Haradinaj duhet ta dëshmojë se vërtetë është pro-amerikan.

Sepse në njërën anë thotë që është proamerikan e në anën tjetër bën 'luftë' kundër Amerikës..........!

E e din Ramboja se Amerika nuk i han foret gllogjanlive?😅

Kur po lëshohet Kadri Veseli prej Hage, a din kush?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat