Vdes në moshë të re ish-ushtari i UÇK-së dhe zyrtari i FSK-së

Aktuale

Vdes në moshë të re ish-ushtari i UÇK-së dhe zyrtari i FSK-së

Më: 17 janar 2022 Në ora: 17:03
Besim Bajraktari

Ka ndërruar jetë sit ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Besim Bajraktari.

Ai vije nga fshati Batllavë e Komunës së Podujevës.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarë të tij.

Besim Bajraktari për shumë vite edhe pjesë e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat