E kërcënoi presidenten me Kanun, Imer Mushkolaj reagon ashpër ndaj Gjergj Dedajt

Aktuale

E kërcënoi presidenten me Kanun, Imer Mushkolaj reagon ashpër ndaj Gjergj Dedajt

Nga: A.M. Më: 17 janar 2022 Në ora: 22:15
Imer Mushkolaj.

Ish-ambasadori Gjergj Dedaj ka deklaruar se ndjehet i frikësuar nga presidentja Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj, derisa tha se do të hakmerret përmes Kanunit të Lekë Dukagjinit.

Ndaj kësaj deklarate të Dedaj ka reaguar ashpër analisti politik, Imer Mushkolaj.

Ai në një postim në Facebook u shpreh si ish-ambasadori është vetëm një qytetar arrogant, i papërgjegjshëm, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Gjergj Dedaj është veç një qytetar që ende sillet si diplomat. Është veç një qytetar arrogant, i papërgjegjshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat