Tomë Gashi përcjell protestën nga ballkoni i tij, reagojnë protestuesit

Aktuale

Tomë Gashi përcjell protestën nga ballkoni i tij, reagojnë protestuesit

Më: 29 janar 2022 Në ora: 14:37
Avokati Tomë Gashi

Avokati Tomë Gashi është parë duke e përcjell protestën kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike nga ballkoni i tij.

Gashi i cili njihet si simpatizues i Lëvizjes Vetëvendosje ka nxitur reagimin e protestuesve të cilët e kanë gjuajtur me topa bore.

Kjo protestë është organizuar nga Partia Social Demokrate.

Ndërkohë që tashmë pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë vendosur para objektit të Qeverisë.

Një numër i madh i qytetarëve po marrin pjesë në protestë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat