Ky është reagimi i Tomë Gashit pas arrestimit të Dardan Molliqajt: Klloshari...

Aktuale

Ky është reagimi i Tomë Gashit pas arrestimit të Dardan Molliqajt: Klloshari...

Nga: P.R Më: 1 shkurt 2022 Në ora: 21:14
Tomë Gashi dhe Dardan Molliqaj

Është arrestuar kreu i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, pasi ky i fundi gjatë protestës së organizuar goditi me shuplakë një pjesëtar të Policisë së Kosovës.

E arrestimi i Molliqajt ka gëzuar avokatin Tomë Gashi, i cili ishte njëri ndër ata që kërkuan më ngulm arrestimin e Molliqajt.

Madje Gashi është shprehur edhe me fjalë fyese për Molliqajn.

“Arrestohet Klloshari për sulm ndaj Policisë”, ka shkruar Tomë Gashi, ku bashkangjitur ka postuar edhe videon e momentit të arrestimit të Dardan Molliqajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat