“Sillu-pshtillu n’fund po thojnë: Shteti. Shtet”/ Besian Mustafa ironizon me zyrtarët e VV-së

Aktuale

“Sillu-pshtillu n’fund po thojnë: Shteti. Shtet”/ Besian Mustafa ironizon me zyrtarët e VV-së

Nga: M.L. Më: 1 shkurt 2022 Në ora: 21:49
Besian Mustafa

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka ironizuar me deklaratat e përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje pas arrestimit të kryetarit të PSD-së Daran Molliqaj.

Kështu Mustafa ka thënë se po i pëlqejnë përfaqësuesit e VV-së që po thonë se shteti është shtet.

Postimi i plotë:

Po më pëlqejnë këta të LVV-së sonte, sillu-pshtillu n’fund po thojnë:

Shteti. Shtet.

😂 ju honkshin macat bre!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat