Pesë të arrestuar për vrasjen në Klinë, ky është i dyshuari kryesor

Aktuale

Pesë të arrestuar për vrasjen në Klinë, ky është i dyshuari kryesor

Më: 28 prill 2022 Në ora: 23:07
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Klinë, ku në afërsi të një restoranti u vra 23-vjecari Fazli Hoxha dhe u plagosën dy vëllezërit e tij.

Media mëson nga burimet se një person ka vdekur dhe deri më tani janë arrestuar pesë persona të dyshuar për këtë vrasje.

Sipas burimeve i dyshuari kryesori është Agron Gashi nga fshati Sferkë.

Policia në vendin e ngjarjes ka sekuestruar gjësende të rrezikshme si thika, zinxhir, lopatë,  që për Prokurorinë flasin për një “pritë” klasike të organizuar nga të dyshuarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat