Liri Loshi dhimbshëm tregon se humbi një person të dashur

Aktuale

Liri Loshi dhimbshëm tregon se humbi një person të dashur

Më: 4 maj 2022 Në ora: 17:59
Liri Loshi

Ish-mjeku i UÇK-së, Liri Loshi në një postim të tij në Facebook ka treguar se një person i familjes së tij, ka ndërruar jetë.

Ai ka përshkruar dashurinë e tij ndaj mbesës tashmë të vdekur.

Liri Loshi në një mënyrë të dhimbshme ka shprehur mërzinë e tij për këtë humbje, derisa ka pranuar shumë komente ngushëlluese.

Postimi i plotë:

Safete! Ti ishe më shumë se vetëm mbesë imja. Ti ishe një yll që i afrohesh përkohësisht tokës për të ngrohur zemra njerëzish dhe për të ndriquar mbi udhët e tyre. Ngrohtësia që na dhe mbetet në zemrat tona. Shkëlqimi yt do të jetë përtej botës që e shohim dhe përjetojmë. Kujtimi për ty mbetet i bukur dhe inspirues! Prehu e qetë, e bukura e dajës!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat