“I ke rrezitur b... në plazhe!”/ Xhevdet Pozhari reagon ashpër ndaj deklaratës së Edi Ramës për marrëdhëniet me Serbinë

Aktuale

“I ke rrezitur b... në plazhe!”/ Xhevdet Pozhari reagon ashpër ndaj deklaratës së Edi Ramës për marrëdhëniet me Serbinë

Nga: A.M Më: 6 maj 2022 Në ora: 18:56
Xhevdet Pozhari

Analisti Xhevdet Pozhari ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së kryeministrit shqiptar, Edi Rama, lidhur me marrëdhëniet Kosovë-Serbi.

Pozhari tha se Rama e ka lehtë te thotë që të harrohen rrëmujat e së shkuarës, pasi ai nuk e ka ditur as në cilën pjesë i bjen Kosova.

“Rama për marrëdhëniet me Serbinë: Të harrohen rrëmujat e së shkuarës

Kollaj e ke ti! Në atë kohë i ke rrezitur b... në plazhe. As që e ke ditur në cilën pjesë i bjen Kosova. E, neve na vranë veç pse jemi njëjtë shqiptarë si ti, shqiptar të thënçin”, shkroi Pozhari në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Rama për marrëdhëniet me Serbinë: Të harrohen rrëmujat e së shkuarës

Kollaj e ke ti! Në atë kohë i ke rrezitur b... në plazhe. As që e ke ditur në cilën pjesë i bjen Kosova. E, neve na vranë veç pse jemi njëjtë shqiptarë si ti, shqiptar të thënçin!

Nëse e ngreh edhe një vi, do të duket se jeton në Francë e jo në Shqipëri!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat