Aksioni i Policisë/ Arrestohen 17 persona për 24 orë në Kosovë

Aktuale

Aksioni i Policisë/ Arrestohen 17 persona për 24 orë në Kosovë

Më: 23 maj 2022 Në ora: 10:06
Policia e Kosovës

Policia ka njoftuar se ka arrestuar 17 persona përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Sipas raportit 24-orësh, të njëjtit dyshohen për vjedhje, mashtrim, dhunë në familje, lëndim i lehtë trupor, sulm ndaj personit zyrtar, armëmbajtje pa leje si dhe për përdorim të armës.

Policia po ashtu bëri të ditur se 12 persona janë dërguar në mbajtje.

Mes tjerash, edhe një person është në ndalim policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat