Pozhari: Asnjë peshk i madh s'u arrestua për hajni, kallxoni ku është suksesi i Qeverisë?

Aktuale

Pozhari: Asnjë peshk i madh s'u arrestua për hajni, kallxoni ku është suksesi i Qeverisë?

Më: 27 maj 2022 Në ora: 22:14
Xhevdet Pozhari

Analisti Xhevdet Pozhari ka shkruar një status në Facebook, duke thënë se deri sot asnjë ‘peshk i madh’ nuk është arrestuar, ndonëse nuk mungojnë akuzat ndaj ish-pushtetarëve për korrupsion.

Ai ka pyetur se ku është suksesi, pasi një gjë e tillë nuk ndodhi deri sot.

"Deri tash Qeveria i ka ndihmu në këtë krizë qytetarët me 100 euro ata që punojnë. 10 euro ma shumë pensionistët dhe 10 euro për fëmijët.

Deri tash asnjë "peshk i madh" nuk është arrestuar, anipse edhe sot e kësaj dite nuk mungojnë akuzat ndaj ish pushtetarëve për hajni.

Kallxomni ku është suksesi qetu?", shkruan Pozhari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat