Ramush Haradinaj: Sot nuk humbi Albini por populli

Aktuale

Ramush Haradinaj: Sot nuk humbi Albini por populli

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 19:34
Ramush Haradinaj

Lideri i AAk-së, Ramush Haradinaj ka shkruar pasi në Samitin që u mbajt në Bruksel me liderët e Ballkanit Perëndimor, nuk doli asnjë rezultat për çështjen e liberalizimit të vizave për Kosovën.

Haradinaj, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka shkruar se sot nuk humbi Albini por populli i Kosovës.

Postimi i tij i plotë:

Sot nuk humbi Albini por populli i Kosovës. Liberalizimin e kemi merituar shumë vite më herët por as sot nuk e morëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat