Baton Haxhiut i vjen kundërpërgjigja: Eh mos ja psh... logjikën e pisit dhe serbofilit...

Aktuale

Baton Haxhiut i vjen kundërpërgjigja: Eh mos ja psh... logjikën e pisit dhe serbofilit...

Nga: P.R Më: 28 qershor 2022 Në ora: 21:40
Edi Rama dhe Baton Haxhiu

Baton Haxhiu edhe njëherë ka treguar servilitetin e tij ndaj kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

Së fundi, në një intervistë të tij, Haxhiu ka deklaruar se garancia që Serbia nuk e sulmon Kosovën është Edi Rama dhe jo trupat e NATO-s në Kosovë.

Kjo deklaratë e Haxhiut ka nxitur reagimin e Gazmend Islamit, kryetar i Ballit Demokrat në Kosovë.

“Paramendoni në debatin televiziv tek Blendi Fevziu, njeriu që ka dredhin e dhelprës dhe poshtërsinë e ujkut Baton Haxhiu paska deklaruar” Edi Rama është garanci që Serbia nuk e sulmon Kosovën, se ky NATO-n nuk e sheh partner tonin, po Edin- Vuqiqin! Eh mos ja psh…. logjikën e pisit dhe serbofilit! Më falni për shprehjen!”, ka shkruar Gazmend Islami, përcjellë “Bota sot”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat