'Fontana me ujë në Kuvend', Fitore Pacolli i përgjigjet Vlora Çitakut

Aktuale

'Fontana me ujë në Kuvend', Fitore Pacolli i përgjigjet Vlora Çitakut

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 12:43
Fitore Pacolli

Fitore Pacolli, deputete e Lëvizjes Vetëvendosje i është përgjigjur nënkryetares së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), për deklaratën ironizuese me pushtetin  e Albin Kurtit.

“Nga një program zgjedhor i cili ishte fontanë dëshirash, përfunduam me propozime për fontanë uji në Kuvend”, ka thënë Çitaku të martën në Facebook, duke iu referuar idesë për furnizim me ujë në Kuvend.

E më pas erdhi përgjigja nga Pacollit.

“Nga deklaratat për fuqizim të shtetit të Kosovë në kontrata për ndarjen e shtetit të Kosovës”, është përgjigjur deputetja e pushtetit.

“Kaq për nënkryetaren e PDK-së”, ka mbaruar ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat