Hydajet Hyseni u drejtohet deputetëve me termin “delegatë”, më pas u kërkon falje

Aktuale

Hydajet Hyseni u drejtohet deputetëve me termin “delegatë”, më pas u kërkon falje

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:24
Hydajet Hyseni

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Hydajet Hyseni në fjalën e tij para deputëtëve, u është drejtuar atyre me epitetin “delegatë”.

Pas kësaj, ai u ka kërkuar falje atyre për këtë mënyrë të të drejtuarit.

“Të nderuar delegatë, deputetë më falni”, u shpreh ai.

Ai vazhdoi me fjalimin e tij në lidhje me projektligjin për shërbimin korrektues të Kosovës.

“Komisioni për legjislacion në mbledhjen e mbajtur me 28 qershor ka shqyrtuar projektligjin për shërbimin korrektues të Kosovës me amandamentet e propozuara  nga komisioni”, u shpreh ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat