Vdekja e të riut në aksident trafiku, Haradinaj publikon fotografi nga e pamja

Aktuale

Vdekja e të riut në aksident trafiku, Haradinaj publikon fotografi nga e pamja

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 11:50
Foto nga vendi i ngjarjes

Rilind Zeqiraj nga Gllogjani është ndarë nga jeta, pas plagëve të marra në një aksident trafiku.

Fotografinë e viktimës e ka publikuar dje deputeti i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ndërsa, sot Haradinaj ka shkuar në të pame, nga ku ka publikuar edhe fotografi.

Sot në Gllogjan ndamë dhembjen me familjen Zeqiraj, pas ndarjes së parakohshme nga jeta e birit të tyre Rilindit”, shkruan Haradinaj ndër të tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat