Aktualisht janë 41 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Aktuale

Aktualisht janë 41 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 07:35
Foto ilustrim

Në Kosovë aktualisht  janë 41 raste me Covis-19

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit për virusin COVID-19.

Nga 32 testime të bëra, vetëm një rast ka rezultuar pozitiv.

Ndërkohë, sipas MSh-së, 7 pacientë janë shëruar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat