Krenar Shala për kritikat e opozitës ndaj Kurtit: E kuptoj opozitën, ata plaka s’mund të ‘rrehin’

Aktuale

Krenar Shala për kritikat e opozitës ndaj Kurtit: E kuptoj opozitën, ata plaka s’mund të ‘rrehin’

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 23:19
Krenar Shala

Komentatori politik, Krenar Shala, ka thënë se edhe e kupton që duhet të bëjë opozitë, por sipas tij kështu nuk e forcon vetën.

“Për besë nuk e di. E kuptoj opozitën, e kuptoj edhe se kuptoj, e kuptoj se duhet me bo opozitë, tash ata plaka s’mund të rrehin.

Por, në anën tjetër për besë nuk janë në gjendje të mirë, se nuk po ma merr menja që kjo qeveri nuk është duke punuar”, ka thënë Shala.

Ai më tej, ka thënë se Qeveria Kurti ka dy probleme, sipas tij kjo qeveri nuk po bënë gjëra që shihen, dhe i dyti është problemi i Ukrainës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat