Agjenda e mbledhjes së parë të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kosovës

Aktuale

Agjenda e mbledhjes së parë të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kosovës

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 18:11
Kuvendi i Shqiperise

Nesër do të mbahet mbledhja e parë e përbashkët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë dhe atij të Kosovës.

Mbledhja do të zëjë vend në Sallën e Seancave Plenare.

Mbledhja është paraparë të zgjasë një orë e gjysmë, ndërsa deputetja Mimoza Kusari-Lila ka publikuar edhe agjendën e kësaj mbledhjeje.

“Mbledhja e I-rë e përbashkët e dy Kuvendeve, Shqipëri – Kosovë” ka shkruar Kusari-Lila.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat