Lushaku-Sadriu për vrasjen e gruas në oborrin e QKUK-së: Kush po ua jep këtë të drejtë, o kriminelë

Aktuale

Lushaku-Sadriu për vrasjen e gruas në oborrin e QKUK-së: Kush po ua jep këtë të drejtë, o kriminelë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 19:32
Jehona Lushaku-Sadriu

Kryetarja e Forumit të Gruas në Lidhjen Demokratike të Kosovës, Jehona Lushaku-Sadriu, ka reaguar për rastin e fundit të vrasjes që ka ndodhur në oborrin e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka shkruar se çdo ditë po vritet një grua nga një burrë.

“O kriminelë! O vrasës! Qysh bre, çdo ditë nga një grua e vrarë nga burri?!!!”

“Kush po ua jep këtë të drejtë, o kriminelë?!

Çmenduri!!!!”, ka shkruar Lushaku-Sadriu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat